994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

Zamów fakturę elektroniczną

Faktura elektroniczna to wygodny i pewny sposób uzyskiwania bieżącej informacji o wielkości zużycia wody oraz kwocie i terminie najbliższej płatności. Wysyłka faktury elektronicznej odbywa się na podany w zgłoszeniu adres e-mail po jej wystawieniu.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz (wszystkie pola są obowiązkowe):

Zgoda na przesyłanie faktur drogą elektroniczną

Niniejszym wyrażam zgodę na przesyłanie moich faktur z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie w formie elektronicznej na podany powyżej adres e-mail i jednocześnie rezygnuję z formy papierowej.

Przesyłając powyższe dane, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w formularzu, w tym przesyłania ich drogą elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie z siedzibą przy ul. Golisza 10. Państwa dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.