994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

Podaj stan wodomierza

Umożliwiamy naszym Klientom kilka sposobów na podawanie stanów wodomierzy. Jeżeli nie posiadasz konta w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta (eBOK) możesz przesłać nam stan wodomierza za pośrednictwem poniższego formularza lub podać go telefonicznie osobie rozliczającej (numery telefonów podane są na każdej fakturze) lub poprzez centralę ZWiK: tel. 91 44 26 200.

Informacja o stanie wodomierza :

Niniejszym wyrażam zgodę na przesyłanie moich faktur z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie w formie elektronicznej na podany powyżej adres e-mail i jednocześnie rezygnuję z formy papierowej.

Przesyłając powyższe dane, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w formularzu, w tym przesyłania ich drogą elektroniczną. Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie z siedzibą przy ul. Golisza 10. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Powyższe informacje można również wysłać bezpośrednio na e-mail: bok@zwikszczecin.pl