994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

25. 09. 2023

Utrudnienia na ulicy Bieszczadzkiej

W najbliższych dniach mieszkańcy ulicy Bieszczadzkiej muszą spodziewać się utrudnień. Rozpoczęły się prace związane z przebudową przepompowni ścieków na Gumieńcach. W ramach zadania wybudowany zostanie także nowy rurociąg, a to będzie się wiązało z czasowym zamknięciem ulicy.

18. 09. 2023

Światowy Dzień Monitoringu Wody

Woda jest dobrem, bez którego nie ma życia. Odkręcamy kran i nie zastanawiamy się jak to się dzieje, że leci z niego woda. Wybieramy się na spacer na nasze piękne nabrzeża wierząc, że Odra jest rzeką, o którą ktoś dba. 18 września to Światowy Dzień Monitoringu Wody, a ze względu na zakres naszej działalności czujemy się wywołani do odpowiedzi. To właśnie ZWiK dba o to, żeby mieszkańcy mieli co pić oraz czym się umyć. Szczecinianie nie muszą się martwić również o to, gdzie później trafi woda zużyta. Dbamy o codzienny obieg wody w sposób świadomy, ekologiczny i nowoczesny.

13. 09. 2023

Wyniki negatywne

​W związku z pojawiającą się nieprawdziwą informacja dotyczącą wyników badań i wyłączenia wody informujemy, że w pobranych przez nas profilaktycznie próbkach wody nie stwierdzono legionelli i ZWiK nie ma w planie wyłączania w związku z tym wody.

11. 09. 2023

Mali goście w laboratorium

Czym zajmuje się Twoja mama? To pytanie często pada w przedszkolach, a maluchy nie zawsze potrafią dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Podobny problem miewały dzieci pań pracujących w naszym laboratorium. Rozwiązaniem okazał się dzień otwarty w jednym z najważniejszych miejsc w ZWiK.

11. 09. 2023

ZWiKowe, szczęśliwe pszczoły szykują się na zimę.

Część pszczół mieszkających i pracujących na terenie ZWiK zdecydowało się na przeprowadzkę. Skrzydlate maleństwa lepiej czują się na terenie Zakładu Produkcji Wody „Świerczewo” więc ten sezon spędziły właśnie tam. Ich zadowolenie można mierzyć ilością miodu, a ta zaskoczyła nawet Pana Andrzeja, opiekuna rodzin z 12 uli.

 1 2 3 >  Ostatni ›