994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

10. 06. 2021

Reagujemy na zmiany klimatu

ZWiK otrzyma niskooprocentowaną pożyczkę na realizację kilkunastu zadań pod wspólną nazwą „Adaptacja do zmian klimatu miasta Szczecina”. Spółka podpisała umowę w tej sprawie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Warszawie. Realizacja całego projektu zakończy się do 31.12.2022 roku.

09. 06. 2021

Wiosenna wizyta w szkole

Rozpoczęliśmy pierwsze od ponad roku działania dotyczące edukacji ekologicznej i na początku czerwca wzięliśmy udział w zajęciach uczniów Szkoły Podstawowej przy ul. Jaworowej w Szczecinie. Naszej prelekcji dotyczącej znaczenia wody w życiu człowieka i roli ZWiK-u w codziennym funkcjonowaniu Szczecina wysłuchała dwudziestka uczniów i dwoje pedagogów. Całości dopełniła wycieczka edukacyjna do zakładu produkcji wody, gdzie ugasiliśmy pragnienie wodą wprost z ujęcia.

17. 05. 2021

Szczepimy się

Szczepienia

04. 05. 2021

Gaszenie to nasza specjalność

W przededniu dnia św. Floriana, który jest patronem strażaków, pracownicy ZWiK Szczecin pomogli ugasić groźny pożar. Kilka miesięcy temu szczecińscy wodociągowcy brali udział w podobnym zdarzeniu.

19. 04. 2021

ZWiK w „zielonym” klastrze

ZWiK doskonale radzi sobie z produkcją „zielonej” energii. Nic dziwnego, że spółka jest jednym z podmiotów, który utworzył „Szczeciński GREEN ENERGY Klaster”.

 1 2 3 >  Ostatni ›