994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

23. 09. 2021

Edukacja w miejscu produkcji wody do picia

Zakład Produkcji Miedwie był miejscem realizacji jednego z etapów międzynarodowego programu Erasmus+ pt. ”Gdzie jest woda?”. Odwiedziła go ponad dwudziestka młodych ludzi z Włoch, Rumunii i Malty, którzy z dużym zainteresowaniem i krok po kroku poznali technologię uzdatniania szczecińskiej wody do pica. Począwszy od wody surowej pobieranej z jeziora Miedwie, a dalej procesy ozonowania, koagulacji i filtracji aż po zbiorniki wody czystej i jej przesył do Szczecina za pomocą magistrali miedwiańskiej.

20. 09. 2021

Jubileuszowa konferencja ZFW zakończona

W dniach 15-17 września br. w Dźwirzynie odbyła się okrągła, pięćdziesiąta konferencja Przedsiębiorstw Wodociągowo – Kanalizacyjnych i Komunalnych zrzeszonych w Zachodniopomorskim Forum Wodociągowym.

04. 08. 2021

Byliśmy na Żaglach 2021

To były niezapomniane trzy dni. W końcu, po wielu miesiącach oczekiwania, odbyła się w Szczecinie duża impreza miejska i nie mogło nas na niej zabraknąć.

29. 07. 2021

Panele na dachu

ZWiK realizuje kolejne przedsięwzięcie w zakresie odnawialnych źródeł energii. Trwa budowa niewielkiej instalacji fotowoltaicznej, która umieszczona zostanie na dachu biurowca Spółki przy ul. Golisza.

10. 06. 2021

Reagujemy na zmiany klimatu

ZWiK otrzyma niskooprocentowaną pożyczkę na realizację kilkunastu zadań pod wspólną nazwą „Adaptacja do zmian klimatu miasta Szczecina”. Spółka podpisała umowę w tej sprawie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Warszawie. Realizacja całego projektu zakończy się do 31.12.2022 roku.

 1 2 3 >  Ostatni ›