994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

01. 08. 2022

Robocze spotkanie na Pomorzanach

W oczyszczalni ścieków Pomorzany gościliśmy delegację pracowników Ambasady Królestwa Danii w Polsce, panów Pawła Pawłowskiego – doradcy handlowego i Thora Danielsena - Attache ds. Sektora Wodnego. W imieniu Spółki spotkanie prowadził p Mariusz Patyk dyrektor techniczny, w obecności kierownictwa i pracowników z Wydziałów Oczyszczalni Ścieków i Sieci Wodociągowej naszego przedsiębiorstwa.

29. 06. 2022

Eksplozja na "Pomorzanach"

Chwile grozy przeżyli pracownicy Oczyszczalni Ścieków „Pomorzany”. Podczas prac konserwacji jednej ze znajdujących się tu komór fermentacyjnych doszło do wybuchu zgromadzonego w niej biogazu. Sytuacja była o tyle dramatyczna, że wybuch spowodował obrażenia osób wykonujących prace konserwacyjne, a także rozszczelnienie komory i wypływ masy fermentacyjnej, która zalała pobliski teren i poprzez pobliski kanał mogła skazić Odrę.

24. 06. 2022

Pompa wróciła na swoje miejsce

Zakończył się remont Alei Jana Pawła II, który obok infrastruktury drogowej obejmował również ułożenie nowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

23. 06. 2022

Poidełko na trasie biegowo - rowerowej wokół Arkonki

Idzie fala letnich upałów, stąd pragnienie coraz większe i nadejdzie w różnych momentach naszej aktywności. Dlatego już od dzisiejszego popołudnia na ścieżce pieszo rowerowej wokół kąpieliska Arkonka można napić się wody wprost z kranu… a właściwie z poidełka. Zdrój wodny przy ul. Międzyparkowej 1 właśnie zamontowali pracownicy Wydziału Sieci Wodociągowej ze ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie.

22. 06. 2022

Pszczoły w Pilchowie mają się dobrze

Ze względu na specyfikę działania i posiadane tereny, ZWiK ma możliwości pomagania pszczelarzom. Spółka dysponuje placówkami, które rozsiane po całym mieście świetnie nadają się, aby ustawić na nich ule. Już wiosną ubiegłym roku donosiliśmy, że kolejna „nasza” pasieka pracuje na terenie Zakładu Produkcji Wody w Pilchowie. Dzisiaj odwiedziliśmy ją znowu, by na przełomie wiosny i lata dowiedzieć się o kondycji wodociągowych pszczółek.

 < 1 2 3 4 >  Ostatni ›