994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

18. 03. 2024

Spacer śladem pomp

No i stało się! Wiosenny spacer wśród pomp z profesjonalnym przewodnikiem za darmo? To możliwe! Zobaczcie je osobiście - są wysokie, smukłe i budzą zachwyt. Mają ogniste spojrzenie, czerwone pazury lub inne wyraźne dodatki. Mają ponad 100 lat, a wciąż nie można przejść obok nich obojętnie. Chcesz zobaczyć Helunię, Mariannę, Salomeę i kilka innych piękności? Wybierz się na wiosenny spacer po Szczecinie ich śladem.

05. 03. 2024

Woda jest kobietą

Branża wodno-kanalizacyjna mocno kojarzy się z panami. Bo przecież rury, budowy, oczyszczalnie, pompownie, projekty i awarie - no nic w tym ładnego. Ale płeć piękna nie jest słaba. Nie ma kobiet w „męskim świecie”, Panie są po prostu wszędzie, w każdej dziedzinie. Przedstawiamy przedstawicielki tej „męskiej branży”, które szpilki zamieniają czasami na kalosze, zakładają kaski i idą na budowę, wydają warunki, odpowiadają za sprzęt i flotę, pracują nad projektami. Poznajcie pierwsze damy ZWiK.

04. 03. 2024

Zielona woda? Dzwoń do SEC

Informujemy, że Szczecińska Energetyka Cieplna rozpoczęła rozpoczęła barwienie wody w systemie ciepłowniczym. Ma to pomóc w znalezieniu ewentualnych nieszczelności. Środek, którego używać będzie SEC jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, ale nie zaleca się spożywania go. W przypadku stwierdzenia zabarwienia wody wodociągowej, SEC prosi o natychmiastowy kontakt pod numerem telefonu 993 lub z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 91 450 99 99.

Prace SEC są niezależne od nas. Parametry wody zimnej podawanej przez ZWiK pozostają bez zmian. 

29. 02. 2024

ZWiK w roli eksperta OZE

Działaniaprowadzone w ostatnich latach i te, które przed nami pokazują jednoznacznie kierunek, jaki wyznaczył sobie ZWiK. Z roku na rok nasze efekty związane z samowystarczalnością energetyczną są widoczne nie tylko w branży, którą reprezentujemy, ale także w innych kręgach. Dzięki temu staliśmy się naturalnym partnerem ważnego wydarzenia dotyczącego OZE.

23. 02. 2024

Ma blisko 100 lat, wygląda imponująco, wciąż działa!

Miejsca w grupie, która w sobotę będzie zwiedzała Zakład Produkcji Wody Pilchowo rozeszły się jak świeże bułeczki! Ma walory funkcjonalne i użyteczne, ale jest też perełką architektoniczną. Nie każdy może tam wejść i nie zawsze jest możliwość podziwiania. ZWiK bierze udział w Dniu przewodnika otwierając bramy tajemniczego i wyjątkowego miejsca, bardzo potrzebnego mieszkańcom.

 < 1 2 3 4 >  Ostatni ›