994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

08. 07. 2020

Nowy wodociąg na Batalionów Chłopskich

Do końca grudnia 2020r potrwa przebudowa sieci wodociągowej w ul. Batalionów Chłopskich. Inwestycja jest konieczna, gdyż znajdujący się tu wodociąg jest w złym stanie technicznym i często ulega awariom.

03. 07. 2020

Pompowaliśmy dla Franka!!!

ZWiK nominowany został do wzięcia udziału w charytatywnej akcji #GaszynChallenge. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Podjęliśmy wyzwanie i kilkudziesięciu naszych pracowników wykonało obowiązkowe pompki i przysiady. Udziałem w akcji i wiążącą się z nią darowizną pieniężną wsparliśmy leczenie Franka Kępy ze Szczecina.

14. 05. 2020

Dodatkowy kanał na deszczówkę

ZWiK przystąpił do budowy odcinka kolektora ogólnospławnego w rejonie ulic Komuny Paryskiej – Sczanieckiej w Szczecinie. Celem realizacji tej inwestycji jest ograniczenie skutków nawalnych opadów deszczu, powodujących dodatkowe utrudnienia w jednym z newralgicznych punktów miasta. Prace potrwają do końca lipca.

27. 03. 2020

Kolejny rok wysokich notowań w branżowym rankingu

Zajęliśmy czwarte miejsce w ogólnopolskim rankingu firm wodociągowo-kanalizacyjnych. Wyniki opublikowane zostały 27 marca br., a konkurs tradycyjnie zorganizował Dziennik Gazeta Prawna. Tym samym kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni i od lat utrzymujemy się w czołówce naszej branży .

29. 01. 2020

Przepis na czystą energię z biogazu, słońca i wody.

ZWiK rozpoczyna produkcję energii elektrycznej z wody. Po uruchomieniu trzech farm fotowoltaicznych Spółka zyskała kolejne źródło wytwarzania czystej i ekologicznej energii.

 < 1 2 3 4 5 >  Ostatni ›