994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

24. 05. 2022

Proekologiczne zajęcia z uczniami podstawówki

Odwiedziliśmy kolejną szkołę podstawową i poprowadziliśmy w niej zajęcia o wodzie.

19. 05. 2022

Dbamy nie tylko o „berlinki”

Nastała wiosna, a więc czas charakterystycznych dla tej pory roku wzmożonych porządków i prac renowacyjnych. Od wielu lat pracownicy warsztatów mechanicznych szczecińskich wodociągów zajmują się naprawą i renowacją ręcznych pomp wodociągowych, które są elementami dekoracyjnymi wielu szczecińskich ulic.

20. 04. 2022

Uczniowie malowali skarb

Ponad 150 prac wpłynęło na konkurs plastyczny „Woda źródłem życia” zorganizowany z okazji Światowego Dnia Wody. ZWiK objął patronat nad konkursem.

04. 04. 2022

52 Konferencja Stowarzyszenia Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe

Ponad 100 uczestników i kilkunastu wystawców wzięło udział w 52 Konferencji Przedsiębiorstw Wodociągowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe, która odbyła się na przełomie marca i kwietnia br. Gośćmi specjalnymi Konferencji byli Pan Krzysztof Dąbrowski, Prezes Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie w Bydgoszczy oraz liczna delegacja Stowarzyszenia Lubuskie Forum Wodociągowe na czele z p Krzysztofem Witkowskim – prezesem zielonogórskich wodociągów.

04. 03. 2022

Światowy Dzień Wody

Dbajmy o skarb, którego nie widać

Od wielu lat pod koniec marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. W tym roku organizatorzy chcą, abyśmy z jego okazji zastanowili się nad rolą, znaczeniem i koniecznością ochrony wód gruntowych. My z kolei zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, który organizuje jedna ze szczecińskich szkół.

 < 1 2 3 4 5 >  Ostatni ›