994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

Zamów inspekcję sieci

Wiedza o stanie sieci kanalizacyjnej pozwala z wyprzedzeniem planować jej remonty pod kątem ich pilności i posiadanego budżetu. Efektem pracy naszego sprzętu - zdalnie sterowanej kamery TV - jest film z nagraniem stanu sieci wewnątrz oraz raport z precyzyjnym oznaczeniem newralgicznych miejsc, dokładnego spadku sieci i konkretnymi zaleceniami na przyszłość.

Tylko w ten sposób dowiesz się, czy wszystkie podłączenia do sieci zostały wykonane prawidłowo, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, czy nie pojawiły się jakieś pęknięcia, uszkodzenia sieci, które mogą w przyszłości spowodować duże straty, albo już negatywnie oddziaływają na środowisku w pobliżu miejsca awarii.

Naszą wiedzę i sprzęt możemy wykorzystać również do wykrywania nielegalnych podłączeń do sieci. Aby dokonać inspekcji sieci należy wcześniej dokonać jej czyszczenia, aby mieć pewność, że żadne niepożądane osady nie zatrzymają ruchu kamery. Koszt usługi zależy od położenia sieci (odległości od Szczecina) oraz długości odcinka do sprawdzenia.

Zapytania należy kierować pod numer tel. 91 442 62 00, lub e-mail: kanalizacja@zwikszczecin.pl.