994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

25. 07. 2019

Prace na ul. Bałtyckiej

Kontynuujemy inwestycję „Budowa kanalizacji sanitarnej na os. Wielgowo-Sławociesze, etap IV i V”. W poniedziałek 29.07.2019r rozpoczeliśmy prace na ul. Bałtyckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Wiślaną do skrzyżowania z ul. Tczewską/ Bryczkowskiego.  

18. 06. 2019

ZWiK i morskie święto

Setki osób odwiedziło nas podczas Dni Morza. Dzieci świetnie się z nami bawiły, dorośli zyskali nieco wiedzy o działalności Spółki, wszyscy zaś mogli ugasić pragnienie pijąc naszą wodę.

14. 05. 2019

Udostępniliśmy unijne inwestycje

Kilkadziesiąt osób zwiedziło dwa nasze obiekty, udostępnione w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

13. 05. 2019

„Kijkarze” pili naszą wodę

ZWiK z chęcią pomaga organizatorom różnego rodzaju wydarzeń odbywających się w Szczecinie. Po raz pierwszy wsparliśmy uczestników zawodów nordic walking.

07. 05. 2019

Dbajmy o sieć sanitarną!

Kosz na śmieci powinien być obowiązkowym elementem wyposażenia każdej toalety i łazienki. To tutaj powinny trafiać wszelkie śmieci, które niestety lądują w kanalizacji. Lista niepożądanych rzeczy znajdowanych w przepompowniach czy oczyszczalniach jest bardzo długa. Znajdują się na niej worki foliowe i reklamówki, rękawiczki jednorazowe, resztki materiałów higienicznych oraz najbardziej uciążliwe ze wszystkich – chusteczki dla niemowląt i patyczki do uszu. To jednak nie koniec listy. Do sieci trafia bowiem gruz, cement, lakiery i inne chemikalia, a nawet puszki po napojach czy fragmenty mebli i innych sprzętów domowych. Zdecydowana większość tych niepożądanych śmieci dostaje się do kanalizacji z naszych muszli klozetowych bądź zlewów kuchennych, inne większe odpady, wrzucane są po odsunięciu włazu bezpośrednio do studni kanalizacyjnych.

‹ Pierwszy  < 27 28 29 30 31 >  Ostatni ›