994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

04. 05. 2021

Gaszenie to nasza specjalność

W przededniu dnia św. Floriana, który jest patronem strażaków, pracownicy ZWiK Szczecin pomogli ugasić groźny pożar. Kilka miesięcy temu szczecińscy wodociągowcy brali udział w podobnym zdarzeniu.

19. 04. 2021

ZWiK w „zielonym” klastrze

ZWiK doskonale radzi sobie z produkcją „zielonej” energii. Nic dziwnego, że spółka jest jednym z podmiotów, który utworzył „Szczeciński GREEN ENERGY Klaster”.

13. 04. 2021

Pszczele rodziny w Pilchowie

Przygarnęliśmy następne pszczele rodziny. Kolejna „nasza” pasieka powstała na terenie Zakładu Produkcji Wody w Pilchowie.

19. 03. 2021

Światowy Dzień Wody

Światowy Dzień Wody przypada 22 marca. Ustanowiony został w 1992 r. podczas Konferencji ds. Środowiska i Rozwoju Narodów Zjednoczonych i zatwierdzony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Ma podkreślać znaczenie wody dla człowieka i uświadamiać nam, że woda to nasz najcenniejszy skarb i bez niej nie ma życia. Że musimy o nią dbać, chronić ją i działać tak, by dostęp do czystej, zdatnej do picia wody miała jak największa liczba ludzi. Co roku święto wody obchodzone jest pod wybranym hasłem. W tym roku pomysłodawcy chcą, abyśmy po prostu docenili wodę i zastanowili się nad się nad jej wartością dla naszego życia. Wartość wody to znacznie więcej niż jej cena: woda ma ogromną i złożoną wartość dla naszych gospodarstw domowych, kultury, zdrowia, edukacji, ekonomii i naszego środowiska naturalnego. Jest to ważne tym bardziej, że na naszych oczach zachodzą niekorzystne zmiany, głównie klimatyczne, które powodują, że dostęp do wody staje się coraz trudniejszy.

22. 02. 2021

Doroczny ranking firm wodociągowych

ZWiK Szczecin w krajowej czołówce

‹ Pierwszy  < 25 26 27 28 29 >  Ostatni ›