994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

Wesprzyj tworzenie mapy jakości wody

Informacje na naszej mapie jakości wody pochodzą głównie z badań wody pobieranej u końcowych użytkowników. Nie ma znaczenia czy jest to mieszkanie, punkt usługowy, czy obiekt użyteczności publicznej. Do zapraszania naszych próbkobiorców do siebie zachęcamy jednak szczególnie podmioty, z których kranów korzystają większe ilości osób: urzędy, szkoły czy lokale gastronomiczne.

Z pewnością bardzo cenne będą również działania administratorów wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, którzy zechcą wypromować możliwość wykonania badania w mieszkaniach swoich lokatorów. Z niewątpliwą przychylnością mieszkańców spotkają się inicjatywy akcji informacyjnej promującej zapraszanie naszych przedstawicieli do poboru próbki wody z ich mieszkania.

Poza potwierdzeniem jakości wody w kranie konkretnego budynku pozostającego pod Państwa opieką korzyścią jest informacja opublikowana na mapie jakości wody. Dzięki temu wszyscy szczecinianie, którzy mają kontakt z tym miejscem zyskają dodatkowy spokój i poczucie bezpieczeństwa.  

Wszystkich tych, którzy chcieliby zaprosić naszego przedstawiciela do swojego obiektu i umożliwić mu pobranie próbki wody zapraszamy do kontaktu z Laboratorium - e-mail: laboratorium@zwik.szczecin.pl, tel. 91 489 88 35.

Mamy nadzieję, że nasza prośba o współpracę spotka się z Państwa pozytywnym odzewem. Zastrzegamy jednak, że samo pobranie próbki uzależnione jest od kilku czynników, takich jak ilość zgłoszeń z danego rejonu miasta czy harmonogram stałych pomiarów.