994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

ZWiK i morskie święto

18. 06. 2019

Setki osób odwiedziło nas podczas Dni Morza. Dzieci świetnie się z nami bawiły, dorośli zyskali nieco wiedzy o działalności Spółki, wszyscy zaś mogli ugasić pragnienie pijąc naszą wodę.

Saturator po raz pierwszy zaprezentowaliśmy podczas ubiegłorocznych Dni Morza. Również w tym roku był on hitem. Przez trzy dni podaliśmy spragnionym uczestnikom festynu kilka tysięcy kubków schłodzonej i lekko gazowanej wody. Pijący zachwycali się jej smakiem. Wielu dziwiło się, że „kranówka” jest tak smaczna i deklarowało, że będzie ją pić na co dzień.

Podczas imprezy promowaliśmy nasz program inwestycyjny „Czysta Odra w Szczecinie”. W związku z tym dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcje nawiązujące do tego tematu. Najmłodsi mogli łowić lub lepić ryby, dowiadując się przy tym, jakie ryby żyją w Odrze  i jak ważna jest dla nich czysta woda. Starsi odpowiadali na kilka pytań dotyczących Odry. Uczestnicy przygotowanych przez nas zabaw otrzymali drobny upominek.

Prezentem dla odwiedzających Dni Morza były nasze wodne kurtyny ustawione na Łasztowni. Ochłody szukali w nich wszyscy bez względu na wiek, choć trzeba przyznać, że największą radość mieli z nich najmłodsi.

galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria