994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

Społecznie odpowiedzialni

08. 12. 2020

ZWiK Sp. z o. o. otrzymała wyróżnienie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w ramach tegorocznej edycji Plebiscytu Pracodawca Roku, który organizuje Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie.

PIG to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców z północno-zachodniej Polski. Według organizatorów, tegoroczna edycja konkursu „Przedsiębiorca i Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego” była inna niż wszystkie dotychczasowe. Tym razem Kapituła Plebiscytu wyróżniła firmy, które zarówno wiosną jak i jesienią aktywnie włączyły się w pomaganie szpitalom, placówkom medycznym i osobom dotkniętym pandemią koronawirusa. Jak piszą organizatorzy: „wyróżniliśmy firmy, które swoim działaniem pokazały, że rola przedsiębiorcy to także obecność w życiu społecznym w trudnym dla wszystkich czasie…”

Byliśmy i jesteśmy świadkami wielkiego zrywu solidarności przedsiębiorców, wielu zdecydowało się na przekazywanie darów oraz środków na rzecz szpitali, a wiemy, że wiele firm z powodu kryzysu gospodarczego znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. Taka solidarność i odpowiedzialność społeczna jest przez nas dostrzegana i bardzo doceniana. Dziękujemy za godną do naśladowania społeczną odpowiedzialność biznesu!”.

Wśród kilkudziesięciu wyróżnionych firm z naszego regionu znalazł się również ZWiK. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie.

galeria