994994994

Kontrast:

standardowy kontrast kontrast czarno-biały kontrast czarno-żółty kontrast żółto-czarny

Czcionka:

mała czcionka standardowa czcionka duża czcionka

Kolejny rok wysokich notowań w branżowym rankingu

27. 03. 2020

Zajęliśmy czwarte miejsce w ogólnopolskim rankingu firm wodociągowo-kanalizacyjnych. Wyniki opublikowane zostały 27 marca br., a konkurs tradycyjnie zorganizował Dziennik Gazeta Prawna. Tym samym kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni i od lat utrzymujemy się w czołówce naszej branży .

Oceniając poszczególne przedsiębiorstwa organizatorzy brali pod uwagę kilkanaście elementów wskazujących na ich ogólną kondycję. Były to m.in.: stan finansów przedsiębiorstwa i poziom wykorzystania zewnętrznych funduszy pomocowych. Nakłady na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników w porównaniu z wielkością zatrudnienia. A także awaryjność sieci oraz działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Zostaliśmy wysoko ocenieni w rankingu i jest to również zasługa sprawnego i konsekwentnego zarządzania projektami inwestycyjnymi, wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych i proekologicznych oraz świadczenia wysokiej jakości usług Klientom i mieszkańcom Szczecina. W porównaniu do wyników tego samego rankingu z roku ubiegłego nasza firma awansowała o jedno miejsce.

Poniżej jedna z najnowszych oddanych inwestycji ZWiK-u tj. prądotwórcza turbina Francisa zainstalowana w ZPW „Pomorzany”.

galeria