Wymiana wodomierzy

Kiedy po upłynięciu okresu legalizacji okazuje się, że trzeba znów zapłacić za zapewnienie sobie prawidłowości pomiarów na kolejne 5 lat, stajemy przed dylematem: czy kupić wodomierz fabrycznie nowy, czy regenerowany? A może oddać wodomierz do serwisu i legalizacji? W każdym przypadku oprócz wydatku pojawia nam się konieczność zamknięcia dopływu wody nieraz nawet na cały dzień.

Znając te bolączki nasz zespół przygotował specjalną propozycję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych instalatorów oferujemy Państwu możliwość dokonania wymiany wodomierzy, rozdziału instalacji i innych usług podczas jednorazowej wizyty, bez potrzeby odcinania wody na dłuższy czas.

Oferujemy wodomierze o dowolnych średnicach, a do większości mieszkań polecamy szczególnie:

W ramach usługi dokonujemy także plombowania śrubunków nowego wodomierza i spisujemy protokół z dokładnym opisem wskazań starego i nowego licznika. Przy wystąpieniu problemów takich jak skorodowany czy niedziałający zawór przy wodomierzu, dzięki bogatemu wyposażeniu naszych samochodów serwisowych, zdecydowaną większość z nich nadal jesteśmy w stanie rozwiązać podczas jednej wizyty.

Nasi instalatorzy pracują w systemie zmianowym, w związku z tym istnieje również możliwość umówienia się na wizytę w godzinach popołudniowych. Zapraszamy do kontaktu z naszą wodomierzownią w budynku A przy ul. Golisza 8 w Szczecinie osobiście lub telefonicznie pod numerem 91 460 33 84 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00. Pytania można kierować też na adres e-mail: wodomierze@zwikszczecin.pl.