Promocja dla posiadaczy ogrodów!

Przypominamy, że na właścicielach wodomierzy ogrodowych ciąży obowiązek zapewnienia właściwego ich działania. Potwierdzeniem prawidłowości pomiarów wodomierza jest jego legalizacja, która musi być odnawiana co 5 lat. 

W praktyce każda legalizacja wodomierza wiąże się z koniecznością jego wymontowania, a później serwisu i pomiaru na specjalnie przygotowanych i skalibrowanych stanowiskach. Dlatego - dla wygody naszych Klientów - przygotowaliśmy ofertę specjalną wymiany wodomierza podczas jednej wizyty już za 127 zł brutto. Ta cena obejmuje m.in.:

  • koszt nowego wodomierza,
  • koszt jego wymiany,
  • koszt dojazdu do miejsca wymiany,
  • koszt plombowania i wykonania protokołu odbioru.

W tej cenie nie mieszczą się natomiast koszty wymiany np. niesprawnego zaworu, kształtek hydraulicznych, czy skorodowanych fragmentów instalacji. Mogą być one jednak wykonane w razie za dodatkową, niewielką opłatą. Więcej o wymianie wodomierzy można przeczytać TUTAJ. 

Dla osób zainteresowanych samym zakupem wodomierza polecamy następujące modele:

  • wodomierz φ 20 firmy Aquarius - 75,34 zł brutto
  • wodomierz φ 20 firmy Sensus - 88,56 zł brutto

Wniosek o rozdział instalacji w celu wyodrębnienia pomiaru wody zużywanej do podlewania ogrodu można pobrać TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wodomierzownią w budynku A przy ul. Golisza 8 w Szczecinie osobiście lub telefonicznie pod numerami 91 460 33 84, 91 460 33 76 i 697 088 728 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00. Pytania można kierować też na adres e-mail: wodomierze@zwikszczecin.pl.