Chcę kupić wodomierz

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, stabilnej pozycji na rynku oferujemy Państwu w dobrej cenie sprawdzone urządzenia, które zapewniają wiarygodne odczyty przez cały okres obowiązywania legalizacji. To doświadczenie mówi nam także, że warto kupować wodomierze od firm, które podejmują się także ich późniejszego serwisu. Nie ma chyba lepszej gwarancji ich jakości.

Współpracujemy z najlepszymi producentami wodomierzy w  Polsce i Europie - m.in. Sensus, Diehl Metering (dawny Mirometr). Dzięki dobrym warunkom handlowym oraz posiadaniu własnego, dobrze wyposażonego zaplecza serwisowego z kompleksową obsługą oferujemy bardzo korzystne ceny. Dotyczy to zarówno zakupu pojedynczych egzemplarzy, jak i większych partii.

Do wyboru mają Państwo urządzenia fabrycznie nowe, jak i po regeneracji. Wraz z wodomierzem mogą Państwo nabyć również u nas cały zestaw umożliwiający jego samodzielne zamontowanie.

Sprzedaż podstawowej armatury tj. wodomierzy,  konsoli czy zaworów prosimy realizować w Biurze Obsługi Klienta  budynek główny przy ul. Golisza 10. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 15.00. Informacja pod nr telefonów 91 4256722 i 729, pytania można kierować też na adres e-mail: bok@zwik.szczecin.pl

Świadczymy również usługę wymiany wodomierzy ogrodowych dla klientów, którzy mają podpisaną umowę ze ZWiK.