Chcesz kupić wodomierze?

Nasze wieloletnie doświadczenia z urządzeniami do pomiaru przepływu wody zaowocowały nawiązaniem współpracy z najlepszymi europejskimi producentami wodomierzy - m.in. Sensus, Diehl Metering.

Dlatego oferujemy atrakcyjne ceny na sprawdzone urządzenia o dowolnej średnicy. Oprócz ich jakości zapewniamy także szybką dostawę nawet dużych ilości i pełen serwis, który jest najlepszą gwarancją pewności zakupu, co ma ogromne znaczenia zwłaszcza przy dużej skali zakupów.

Oferujemy nie tylko nowe urządzenia. Wodomierze dobrej jakości można poddawać regeneracji na kolejny 5 letni okres legalizacyjny.

Jeśli jesteś zarządcą budynku, weź pod uwagę, że średnica wodomierza wskazana przez projektanta danego budynku może nie odpowiadać rzeczywistemu zapotrzebowaniu mieszkańców na wodę. Warto to zweryfikować korzystając z elektronicznego rejestratora przepływu wody, który możemy również wypożyczyć.

Sprzedaż podstawowej armatury tj. wodomierzy lub zestawów wodomierzowych prosimy realizować w Biurze Obsługi Klienta  budynek główny przy ul. Golisza 10. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 15.00. Informacja pod nr telefonów 91 4256722 i 729, pytania można kierować też na adres e-mail: bok@zwik.szczecin.pl