Chcesz kupić wodomierze?

Nasze wieloletnie doświadczenia z urządzeniami do pomiaru przepływu wody zaowocowały nawiązaniem współpracy z najlepszymi europejskimi producentami wodomierzy - m.in. Sensus, Fila, Powogaz, Metron, Diehl Metering.

Dlatego oferujemy atrakcyjne ceny na sprawdzone urządzenia o dowolnej średnicy. Oprócz ich jakości zapewniamy także szybką dostawę nawet dużych ilości i pełen serwis, który jest najlepszą gwarancją pewności zakupu, co ma ogromne znaczenia zwłaszcza przy dużej skali zakupów.

Oferujemy nie tylko nowe urządzenia. Wodomierze dobrej jakości można poddawać regeneracji na kolejny okres legalizacyjny. Urządzenia serwisowane przez ZWIK są jej poddawane maksymalnie 1 raz.

Jeśli jesteś zarządcą budynku, weź pod uwagę, że średnica wodomierza wskazana przez projektanta danego budynku może nie odpowiadać rzeczywistemu zapotrzebowaniu mieszkańców na wodę. Warto to zweryfikować korzystając z elektronicznego rejestratora przepływu wody.

Oferujemy wodomierze o dowolnych średnicach, a do większości mieszkań polecamy szczególnie:

Sprzedaż podstawowej armatury tj. wodomierzy,  konsoli czy zaworów prosimy realizować w Biurze Obsługi Klienta  budynek główny przy ul. Golisza 10. Sprzedaż prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00. do 15.00. Informacja pod nr telefonów 91 4256722 i 729, pytania można kierować też na adres e-mail: wodomierze@zwikszczecin.pl