Produkcje filmowe ZWiK-u w Dąbiu

08. 08. 2019

Wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury współorganizowaliśmy, a następnie wzięliśmy udział w tegorocznych Dąbskich Wieczorach Filmowych, letniej imprezie o wyjątkowej atmosferze, ze światłami miasta po drugiej stronie jeziora i w poczuciu oderwania od codzienności.

Przeglądowi towarzyszyły koncerty, wystawy, warsztaty filmowe, a przede wszystkim prezentacje ambitnych polskich filmów, po których odbyły się wyjątkowe spotkania oraz rozmowy widzów z zaproszonymi gośćmi. A byli nimi rozpoznawalni polscy aktorzy, m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Gabriela Muskała i Michał Żurawski. Na projekcje i spotkania z gośćmi wstęp jak co roku jest bezpłatny, a DWF uzyskały rangę jednego z najciekawszych przedsięwzięć kulturalnych Szczecina oraz regionu i na stałe wpisały się w jego letnią ofertę adresowaną do mieszkańców i turystów.

Korzystając z obecności na Przeglądzie zaprezentowaliśmy mieszkańcom Prawobrzeża istotne informacje, dotyczące korzyści jakie płyną z realizacji w tej części miasta inwestycji wodociągowo - kanalizacyjnych. Na telebimach cyklicznie wyświetlany był spot promujący program „Czysta Odra w Szczecinie” oraz animacja z dziecięcych warsztatów ekologicznych, które zorganizował właśnie MOK z ul. Goleniowskiej. Korzystając z okazji chcemy podziękować Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za współpracę przy tej imprezie i życzyć równie udanych następnych Przeglądów.