Byliśmy na Dniach Morza

13. 06. 2016

Tradycyjnie, w drugi weekend czerwca Szczecin żył Dniami Morza. Naszej Spółki nie mogło zabraknąć podczas największej imprezy plenerowej odbywającej się w mieście.

Tradycyjnie, w drugi weekend czerwca Szczecin żył Dniami Morza. Naszej Spółki nie mogło zabraknąć podczas największej imprezy plenerowej odbywającej się w mieście.

ZWiK był partnerem wydarzenia i w jego trakcie prezentowaliśmy swoją działalność i nasze osiągnięcia. Stoisko promocyjne Spółki  i stanęło na Łasztowni, na wprost mostu pontonowego zbudowanego na potrzeby imprezy. Ta lokalizacja sprawiła, że byliśmy pierwszym z szeregu stoisk, co gwarantowało nam bardzo wielu odwiedzających. W sumie przez trzy dni imprezy odwiedziło nas kilka tysięcy osób. Czekało na nich wiele atrakcji. Prezentowaliśmy możliwości naszego sprzętu do telewizyjnej inspekcji sieci. Ustawiliśmy panel fotowoltaiczny i informowaliśmy o tym, w jaki sposób z odnawialnych źródeł pozyskujemy energię elektryczną z na własne potrzeby. Przy tej okazji wspomnieliśmy oczywiście o naszej farmie fotowoltaicznej, która powstała w Zakładzie Produkcji Wody „Miedwie” i nagrodzie, którą otrzymaliśmy za tę inwestycję. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy też krótką prezentację związaną z historią szczecińskich wodociągów. Gości zachęcaliśmy także do picia naszej wody. Każdy z nich mógł ugasić pragnienie w naszym poidełku.  

Sporo radości dostarczyliśmy też najmłodszym uczestników Dni Morza. Wsparli nas w tym członkowie  Koła Młodych Naukowców, którzy przygotowali mnóstwo bardzo ciekawych pokazów, doświadczeń i zabaw związanych z wodą.  

Warto wspomnieć, że Dni Morza stały się okazją do dwóch premier. Po raz pierwszy szczecinianie mogli ochłodzić się dzięki nowej kurtynie wodnej kupionej przez naszą spółkę. ZWiK zadebiutował też na portalu społecznościowym Facebook.

Strona Spółki znajduje się pod adresem:  https://www.facebook.com/zwik.szczecin/. Zapraszamy do jej polubienie i śledzenia publikowanych na niej aktualności w tym szczegółowego opisu naszego udziału w Dniach Morza.