27. 03. 2020

Kolejny rok wysokich notowań w branżowym rankingu

Zajęliśmy czwarte miejsce w ogólnopolskim rankingu firm wodociągowo-kanalizacyjnych. Wyniki opublikowane zostały 27 marca br., a konkurs tradycyjnie zorganizował Dziennik Gazeta Prawna. Tym samym kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni i od lat utrzymujemy się w czołówce naszej branży .

29. 01. 2020

Przepis na czystą energię z biogazu, słońca i wody.

ZWiK rozpoczyna produkcję energii elektrycznej z wody. Po uruchomieniu trzech farm fotowoltaicznych Spółka zyskała kolejne źródło wytwarzania czystej i ekologicznej energii.

07. 01. 2020

Biuro Obsługi Klienta ZWiK na Prawobrzeżu!

Zakład Wodociągów i Kanalizacji otworzył Biuro Obsługi Klienta na Prawobrzeżu. Nowa placówka Spółki zdecydowanie poprawi możliwość załatwienia spraw związanych z usługami świadczonymi ZWiK. BOK mieści się w Zdrojach przy ul. Leszczynowej 23. Punkt czynny jest w godzinach od 10 do 17.

11. 12. 2019

Odnowione ulice, przebudowane wodociągi

Zakończył się generalny remont trzech szczecińskich ulic. Ważnym elementem inwestycji była przebudowa infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej.

08. 08. 2019

Produkcje filmowe ZWiK-u w Dąbiu

Wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury współorganizowaliśmy, a następnie wzięliśmy udział w tegorocznych Dąbskich Wieczorach Filmowych, letniej imprezie o wyjątkowej atmosferze, ze światłami miasta po drugiej stronie jeziora i w poczuciu oderwania od codzienności.

 < 1 2 3 4 >  Ostatni ›