13. 06. 2017

O ekologii w Kołobrzegu

Po raz kolejny ZWiK uczestniczył w Forum Ekologicznym odbywającym się w Kołobrzegu. Tym razem tematem przewodnim był zrównoważony rozwój i poszanowanie środowiska. Motywem przewodnim tegorocznej edycji forum było hasło "Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia".

08. 06. 2017

W międzynarodowym gronie o gospodarce sanitarnej

Blisko 90 osób z krajów nadbałtyckich przyjechało do Szczecina na konferencję odbywającą się w ramach projektu IWAMA. Gospodarzem spotkania był Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

08. 06. 2017

Dotacja na zakup samochodów elektrycznych

Umowę na dofinansowanie  zadania pn.: ”Dostawa dwóch samochodów osobowych z napędem elektrycznym, wraz z dwoma stacjami ładowania akumulatorów”  podpisał Waldemar Gill – Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie oraz Jacek Chrzanowski - Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Szczecinie.

06. 06. 2017

Ważna rola niepozornego zbiornika

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie przeprowadził konserwację urządzeń na śluzie doprowadzającej wodę do zbiornika retencyjnego w Parku Brodowskim  na osiedlu Żelechowa. Dzięki temu niewielki staw znów wypełnił się wodą.

24. 05. 2017

Z wizytą w szkole

Co jakiś czas jesteśmy zapraszani do szkół, aby mówić jak ważna jest woda, skąd się bierze w naszych kranach i przyrodzie a także jak ją chronić.

 < 1 2 3 4 5 >  Ostatnia