09. 08. 2017

Wśród żaglowców

Szczecin przez kilka dni żył finałem regat The Tall Ships Races a nasze miasto było żeglarską stolicą Europy.

21. 07. 2017

Efektywniej i nowocześniej – umowa na modernizację Oczyszczalni Ścieków w Zdrojach podpisana.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie przystępuje do modernizacji oczyszczalni ścieków Zdroje. Będzie to jedna z priorytetowych inwestycji realizowanych w ramach programu „Czysta Odra w Szczecinie”.

13. 06. 2017

O ekologii w Kołobrzegu

Po raz kolejny ZWiK uczestniczył w Forum Ekologicznym odbywającym się w Kołobrzegu. Tym razem tematem przewodnim był zrównoważony rozwój i poszanowanie środowiska. Motywem przewodnim tegorocznej edycji forum było hasło "Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia".

08. 06. 2017

W międzynarodowym gronie o gospodarce sanitarnej

Blisko 90 osób z krajów nadbałtyckich przyjechało do Szczecina na konferencję odbywającą się w ramach projektu IWAMA. Gospodarzem spotkania był Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

08. 06. 2017

Dotacja na zakup samochodów elektrycznych

Umowę na dofinansowanie  zadania pn.: ”Dostawa dwóch samochodów osobowych z napędem elektrycznym, wraz z dwoma stacjami ładowania akumulatorów”  podpisał Waldemar Gill – Prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie oraz Jacek Chrzanowski - Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Szczecinie.

 < 1 2 3 4 5 >  Ostatnia